• Obrázek 1
  • Obrázek 2
  • Obrázek 3

Úřad městské části
Brno–Jehnice

Nám. 3. května 5

Úřední hodiny
Po: 7.00 - 16.30
St: 7.00 - 16.30

Telefon:
+420 541 237 425

E-mail:
info@brno-jehnice.cz 

Stavební úřad:
email: stavebni@brno-jehnice.cz
tel: +420 728 615 196

ID datové schránky:  
76nbyg4

Číslo účtu:
19-19225621/0100

Bankovní spojení:
Komerční banka

Ohlašovna požárů
hasiči Jehnice
723 684 976

https://www.krizport.cz

Aktuality

Informace o přípravě nové webové stránky Jehnic

Informujeme o příprava nové webové stránky ,, Městská část Brno - Jehnice "

V současné době probíhá zpracování nového vzhledu i funkcí webové stránky. Jednak obsahové, ale i grafické podoby. Co se týká, obsahové stránky, přesunujeme staré soubory do nového on line prostředí ze vzdáleného PC.

Naše Webová stránka, je již zastaralá s některými nefunkčními aplikacemi. Programátor, přesunuje stará data a dokumenty do nové verze, se vzdáleného počítače. Může se stát že během přesunů starých souboru, zůstávají zbytkové dokumenty viditelné na již odstavované ploše webové stránky. Jsou to vlastně dvě hladiny mezi kterými probíhá přesun starých, ale i nových dokumentů. Některé fragmenty (zbytky) starých informací a dokumentů se můžou ukázat jako nové a opačně. Není to příliš časté, ale stát se to opravdu může, proto prosím zachovejte rozvahu při hodnocení této dočasné situace. Na úřadě, opravdu jasnovidci nepracují, jen si v běžném pracovním procesu připravujeme některé koncepty dokumentů, do kterých se doplňují skutečnosti až na místě a v čase reálného projednávání. Není na tom nic až tak divného, každý z nás se jistě nějakým způsobem připravuje na nadcházející situace popř. jednání. Během zastupitelstva opravdu není moc času formulovat některé předem jasné záležitosti. Při více názorech a podnětem lze stíhat pouze usnesení, kdo hlasuje, jak a přítomnost zastupitelů. Program je dopředu daný, čas a místo rovněž. Aktuální informace se dosazují až v průběhu jednání. Po ukončení se sepíše vlastní zápis dle proběhlého a schváleného jednání. Takže názor o dopředu daném projednání je nesmyslný, v praxi jde jen o zachycení připravované pracovní verzi, která je zpracovaná pro jednoduší zachycení průběhu reálného jednání.

Návrh grafiky stránky (vzhledu), tedy to co je viditelné veřejností je v současné době ve zpracování. Pokusíme se Vás seznámit s jejím vzhledem do konce června 2021


Datum vložení: 22. června 2021
Autor: Mgr., Ing. Karel Fiedler - tajemník
Lékař

MUDr. Dagmar Mrázková

praktická lékařka

Ordinační hodiny:
každé útery 10:00 - 11:30

Telefon:
+420 541 228 861

E-mail:
dagmrazkova@volny.cz 
 

Knihovna

Knihovna je otevřena každé úterý 13:00 - 18:00.